Odos tipas

Odos drėkinimo ritualas

TAIP! Tobulai sudrėkintai odai. Atraskite specialią drėkinimo programą jautriai odai!
Odos drėkinimo ritualas
TAIP! Tobulai sudrėkintai odai. Atraskite specialią drėkinimo programą jautriai odai!

Jūsų odos priežiūros programa

 • 1
  Avene Micelinis vanduo
  VALYMAS IR MAKIAŽO VALYMAS RYTE IR VAKARE: nesvarbu, ar naudojate makiažą ar ne, kruopštus odos valymas turėtų pirmasis jūsų grožio ritualas siekiant išlaikyti odos spindesį ir sveikatą ir užkirsti kelią disbalansui. Jei jūsų oda jautri, naudokite MICELLAR losjoną: švelniu vatos gabalėliu valykite veidą, akis ir lūpas. Tai nenuskalaujama priemonė, kuri švelniai ir paprastai atgaivina odą.
  Sužinokite daugiau
 • 2
  Eau Thermale
  NURAMINIMAS Papurkškite veidą AVENE THERMAL SPRING WATER terminio šaltinio vandeniu, kuris turi raminančių ir sudirgimą mažinančių savybių. Patarimas: kad nuramintumėte dehidratuotą odą, papurkškite terminio šaltinio vandens AVENE THERMAL SPRING WATER ir prieš nuvalydami gerai įmasažuokite.
  Sužinokite daugiau
 • 3
  Drėkinamasis serumas „HYDRANCE“
  GILUS DRĖKINIMAS Dabar, kai jūsų oda švari, ją būtina sudrėkinti! Pirmasis žingsnis: naudokite HYDRANCE OPTIMALE HYDRATING serumą (ryte ir vakare). Norėdami atgaivinti ir nuraminti odą, kelis lašus serumo įmasažuokite sukamaisiais judesiais. Patarimas: kiekvieną sezoną mes rekomenduojame atlikti visą serumo naudojimo kursą (1 buteliukas). Ar žinojote? Jūsų oda gali dehidratuoti dėl išorės poveikio (temperatūros pokyčių ir pan.) ir cheminio poveikio (dirgiklių), todėl svarbu suvartoti visą serumo kursą (1 buteliuką) kaskart keičiantis sezonui.
  Sužinokite daugiau
 • 4
  LENGVOS TEKSTŪROS DRĖKINAMASIS KREMAS „HYDRANCE SPF30 LIGHT"
  DRĖKINIMAS IR APSAUGA RYTE: jei diena saulėta, naudokite HYDRANCE OPTIMALE UV kremą (riebios arba lengvos tekstūros). Jūsų oda sudrėkinta ir apsaugota nuo saulės SPF 20 filtru.
  Sužinokite daugiau
 • 5
  Lengvos tekstūros drėkinamasis kremas su spalvos pigmentais "HYDRANCE BB SPF30 LIGHT"
  DRĖKINIMAS, APSAUGA IR STIPRINIMAS RYTE: kad oda švytėtų, naudokite HYDRANCE OPTIMALE LIGHT HYDRATING SKIN TONE PERFECTOR priemonę, specialiai rekomenduojamą dehidratuotai normaliai ar mišriai jautriai odai. Jei jūsų oda sausa, rinkitės riebesnę OPTIMALE RICH HYDRATING SKIN TONE PERFECTOR priemonę. Jūsų oda sudrėkinta, apsaugota ir švytinti.
  Sužinokite daugiau
 • 6
  SODRIOS TEKSTŪROS DRĖKINAMASIS KREMAS „HYDRANCE RICH“
  DRĖKINIMAS VAKARE VAKARE: naudokite nedidelį kiekį HYDRANCE OPTIMALE kremo (riebaus ar lengvesnės tekstūros). Jūsų oda ilgam sudrėkinta. Patarimas: jei norite naudoti priemonę nuo raukšlių, pakeiskite HYDRANCE OPTIMALE kremą ar emulsiją serumu, jis sudrėkins odą ir padės apsaugoti nuo raukšlių.
  Sužinokite daugiau
 • 7
  Gommage doux purifiant Soins Visage
  ŠVEITIMAS Kaip papildomą odos priežiūros priemonę du kartus per savaitę naudokite švelnų valantį šveitiklį GENTLE PURIFYING SCRUB. Sudrėkintą veidą padenkite šveitikliu ir įmasažuokite, kruopščiai nuskalaukite – jis švytės. Patarimas: kad raminantis efektas būtų dar stipresnis, galite uždėti kompresus, suvilgytus terminio šaltinio vandeniu AVENE THERMAL SPRING WATER.
  Sužinokite daugiau
 • 8
  Raminamoji drėkinamoji kaukė "ESSENTIAL"
  OPTIMALUS DRĖKINIMAS Kai nuvalėte perteklių, odą reikia sudrėkinti – uždėkite storą sluoksnį SOOTHING MOISTURE kaukės ant veido ir kaklo odos. Palikite 10 – 15 minučių prieš pašalindami perteklių. Patarimas: odos nuskalauti nebūtina, galite servetėle pašalinti perteklių. Kad raminantis efektas būtų dar stipresnis, galite uždėti kompresus, suvilgytus terminio šaltinio vandeniu AVENE THERMAL SPRING WATER.
  Sužinokite daugiau
Siųsti el. paštu

Vyksta paieška

REGISTRUOTIEMS VARTOTOJAMS

Prisiregistruokite AVENE puslapyje ir palikite savo atsiliepimą.


Prisijunkite arba susikurkite savo paskyrą

You can't post more than one comment on a product

Pasidalinkite savo nuomone

* Šiuos laukelius būtina užpildyti

MANO ĮRAŠAI

-Diena
-Mėnuo
-Metai

Pierre Fabre Group prekės ženklai:

*Šiuos laukelius būtina užpildyti

Thanks for sharing!

Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.