Thermal kraštas

Mėlynoji šviesa

Saulė yra mėlyna

Apsaugokite savo odą nuo žalingo saulės ir mėlynosios šviesos poveikio

Kas yra „mėlynoji šviesa“?

Mes žinome, kad didelės energijos regimąją (HEV) mėlynąją spinduliuotę skleidžia dirbtiniai šaltiniai – šviesos diodų (LED) arba kompaktinės fluorescencinės lempos (CFL). Tai tokie įrenginiai kaip kompiuterių ekranai, išmanieji telefonai...

Bet ar žinojote, kad daugiausia mėlynosios šviesos skleidžia saulė?

Saulės spindulių intensyvumas gali būti 1 000 kartų didesnis nei ekranų skleidžiamos šviesos. Spinduliuotė, kurią patiriate per vieną valandą, praleistą saulėje, prilygsta 64 dienoms, praleistoms prie kompiuterio ekrano.

Todėl iš tiesų būtina apsaugoti odą nuo mėlynųjų saulės spindulių.

Ką turime žinoti apie mėlynąją šviesą ir jos poveikį

Mėlynos spalvos spinduliai – tai daugiausia energijos turinti regimojo spinduliuotės spektro dalis, todėl jie vadinami didelės energijos regimąja šviesa (angl. High Energy Visible Light, santrumpa – HEV).

Mėlynoji šviesa greitina odos senėjimą, todėl turime saugoti savo odą ir save nuo šių pavojingų spindulių.

25 % odos pažeidimų sukelia mėlynoji šviesa

Mes kiekvieną dieną patiriame mėlynosios šviesos poveikį: ši spinduliuotė spartina odos senėjimą, skatina raukšlių ir pigmentinių dėmių atsiradimą.

Yra pagrindo manyti, kad ilgainiui, kai žmogui senstant natūralūs odos apsaugos mechanizmai silpsta, didelės energijos mėlynosios šviesos poveikis odai gali būti ypač žalingas – jis ne tik dar labiau spartina senėjimą, bet ir gali sukelti vėžinių susirgimų.

Didelės energijos mėlynoji šviesa (HEV) taip pat veikia pigmentacijos geną ir skatina melanocitų aktyvumą. Ji turi įtakos odos būklei, susijusiai su melanino kiekiu ir funkcionavimu organizme, pavyzdžiui, tamsių dėmių atsiradimui ar hiperpigmentacijai.

Žalingas poveikis gali pasireikšti per valandą

Ištyrus didelės energijos regimosios mėlynosios šviesos (HEV) poveikį, buvo atrastas naujas odos priešas, galbūt net pavojingesnis nei UVA ir UVB spinduliai. Šios kenksmingos bangos prasiskverbia dar giliau į odą ir pasiekia net hipodermą. Mėlynoji spinduliuotė turi didelę energiją, tad labai intensyviai veikia odą.

Žalingas mėlynosios šviesos poveikis odai gali pasireikšti per valandą, praleistą saulėje. Moksliniais tyrimais nustatyta, kad mėlynoji spinduliuotė skatina toksiškų reaktyviosios deguonies formų, paveikiančių visas odos sudedamąsias dalis, susidarymą.

TriAsorB™ - pirmasis labai plataus spektro saulės filtras. Apsaugo nuo:

UVB ir UVA spindulių Mėlynos šviesos iki 450nm

TriAsorB™ - pirmasis saulės filtras*, apsaugantis nuo mėlynosios šviesos

Mūsų siūloma geriausia apsauga odai nuo fotosenėjimo

Tai filtras „TriAsorB™“, kuris buvo sukurtas remiantis „Pierre Fabre“ medicininiais tyrimais ir 2020 m. pritaikytas odos apsaugos priemonėse „Intense Protect 50+“. Šis filtras išplėtė apsaugą nuo saulės poveikio, apimdamas itin platų spinduliuotės spektrą: UVB, trumpuosius UVA, ilgiuosius UVA ir mėlynuosius spindulius, kurie yra ilgesni už UV, siekiantys iki 450 nm, ir kurie, kaip įrodyta, greitina odos senėjimą.

Integruotas į patentuotą „Eau Thermale Avène“ apsauginę sistemą, filtras „TriAsorB™“ padidina odos apsaugos nuo mėlynosios šviesos sukeliamo fotosenėjimo lygį, užtikrina labai plataus spektro apsaugą nuo saulės ir padeda išvengti gilių, matomų odos pažeidimų.

Nauja veido odos apsaugos priemonių linija su SPF

  • Tai priemonės, pritaikytos skirtingų tipų odos poreikiams: sausai ir labai sausai odai, normaliai ir mišriai odai, riebiai ir probleminei odai.
  • Itin plataus spektro apsauga nuo saulės, užtikrinanti apsaugą nuo saulės sukeliamo odos senėjimo.
  • Su veikliosiomis medžiagomis, kruopščiai parinktomis taip, kad puoselėtų bet kokio tipo odą ir palaikytų odos balansą.
  • -72 % mažiau pigmentacijos, kurią sukelia mėlynoji šviesa1
1 In vivo tyrimas, kuriame dalyvavo 16 subjektų, naudojusių odos apsaugos nuo saulės priemonę 50+.
 

Apsauga visai šeimai Intense Protect 50+

Intense Protect 50+

Itin plataus spektro apsaugos nuo saulės produktas atitinka aukščiausius odos priežiūros reikalavimus ir iki minimumo sumažina mūsų poveikį aplinkai. 95,3 % mažiau DNR pažeidimų, kuriuos sukelia mėlynoji šviesa¹.

Intense Protect 50+ skirtas odai, turinčiai didžiausius poreikius: kūdikiams nuo 6 mėn., vaikams, nėščiosioms, pacientams, gydomiems nuo vėžio ar po vėžio. Tai taip pat apsaugo odą, veikiamą intensyviausių saulės spindulių: tropikų, didelio aukščio, vandens sporto ir kt.

¹ In-vitro tyrimai. Vietinis naudojimas (2 mg/cm2). Matavimai atlikti naudojant rekonstruotą epidermį. Poveikis: imituojama mėlynoji šviesa. Oksidacinės DNR pažaidos kiekybinis įvertinimas imunohistochemine analize.

Siųsti el. paštu

Vyksta paieška

REGISTRUOTIEMS VARTOTOJAMS

Prisiregistruokite AVENE puslapyje ir palikite savo atsiliepimą.


Prisijunkite arba susikurkite savo paskyrą

You can't post more than one comment on a product

Pasidalinkite savo nuomone

* Šiuos laukelius būtina užpildyti

MANO ĮRAŠAI

-Diena
-Mėnuo
-Metai

Pierre Fabre Group prekės ženklai:

*Šiuos laukelius būtina užpildyti

Thanks for sharing!

Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.