Hide search Product line/need search
Trixera NUTRITION

Priemonių linija Trixera NUTRITION


Skirta sausai ir labai sausai odai, tinka naudoti visai šeimai (vaikams nuo 3 metų). 
 

Gydytojo nuomonė

Klausimai/atsakymai
  • • Sausa oda – labai dažnai pasitaikanti odos būklė. Yra kelios priežastys: senėjimas (ypač rankų ir kojų odos), klimato sąlygos (sausa ir šalta žiema, vėjas ir saulė), prausikliai, kurių sudėtyje yra agresyvių emulsiklių…
    • Patalogiškai sausa oda. Labai svarbu šią būklę diagnozuoti, kad galima būtų greitai pašalinti atskiras priežastis (pakeičiant prausiklį ar naudojant drėkiklį). Dermatologas gali parekomenduoti tinkamiausias priežiūros priemones jūsų sausai odai.

  • Taip, tačiau ši problema yra gana sudėtinga: grąžinti paviršiniams odos sluoksniams drėgmę tik geriant vandenį ar drėkinant odą, neįmanoma. Tam, kad drėgmė išsilaikytų, būtini lipidai (riebalai).

  • Taip. Saulės poveikis yra agresyvus (galimi nudegimai). Oda reaguoja išskirdama pigmentą (įdegis) ir kietėdama. Tai laikinas išsausėjimas, atsiradęs dėl vandens praradimo ir odos sustorėjimo.

  • Taip. Vandenyje gali skirtis kalkių kiekis: jei kalkių kiekis didelis, toks vanduo vadinamas “kietu” ir gali pabloginti ir taip prausikliu sausinamos odos būklę. Vandenį galima suminkštinti naudojant specialius įrenginius arba labai riebius priežiūros produktus.

  • Pagrindinis tikslas yra pamaitinti ir sudrėkinti odą, mažinant agresorių poveikį ir sudirgimą. Venkite naudoti muilą, verčiau rinkitės riebius gelius, praturtintus drėkinančiomis sudedamosios dalimis. Drėkinkite, minkštinkite ir maitinkite odą, išsaugodami sveiką epidermį, kad odos apsauginis barjeras tinkamai funkcionuotų. Labai svarbu dažnai naudoti minkštiklius (emolientus), geriausia kasdien.

Visos tekstūros
Siųsti el. paštu

Vyksta paieška

REGISTRUOTIEMS VARTOTOJAMS

Prisiregistruokite AVENE puslapyje ir palikite savo atsiliepimą.


Prisijunkite arba susikurkite savo paskyrą

You can't post more than one comment on a product

Pasidalinkite savo nuomone

* Šiuos laukelius būtina užpildyti

MANO ĮRAŠAI

-Diena
-Mėnuo
-Metai

Pierre Fabre Group prekės ženklai:

*Šiuos laukelius būtina užpildyti

Thanks for sharing!

Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.