Hide search Product line/need search
XeraCalm A.D

Priemonių linija XeraCalm A.D

Po 12 metų biotechnologijų tyrimų "Eau Thermale Avène" sukūrė pirmąsias minkštinančias priemones odai, linkusiai į atopinį dermatitą, odos sausumo sukeltam niežuliui malšinti. XeraCalm A.D - aukštesnės klasės emolientai (Nepriklausomų dermatologų asocijacija)
 

Gydytojo nuomonė

Klausimai/atsakymai
  • Dažniausiai ne. Tačiau kartais vaikai netoleruoja tam tikro maisto, kuris pablogina egzemos būklę. Todėl jūsų gydytojas turėtų atlikti tyrimus dėl alergijos ir rekomenduoti tinkamą mitybą.

  • Tam, kad sumažintumėte paveldimo atopinio dermatito riziką, rekomenduojama kūdikius maitinti krūtimi kiek įmanoma ilgiau. Taip pat rekomenduojama iki 6 mėnesių amžiaus vengti maisto produktų įvairovės (daugiausia kiaušinių, žuvies).

  • Žinoma. Maudymas suteikia daug naudos: jo metu oda valoma, paruošiama minkštikliams, o vaikas atsipalaiduoja. Vanduo neturėtų būti per karštas, apie 30-32°C, nes karštas vanduo gali sukelti niežulį. Prausikliai ir vonios aliejai turėtų būti labai švelnūs.

  • Hidroterapija dažnai rekomenduojama atopiniu dermatitu sergantiems vaikams. Terapijos metu naudojamas terminio šaltinio vanduo (vonios, dušai, geriamas vanduo), ribotas buvimas saulėje bei reguliari medicininė priežiūra. Tai būdas vaikams ir tėvams susipažinti su atopiniu dermatitu ir jo gydymo galimybėmis.

  • Gyvūnų plaukai (kačių, šunų) ar paukščių plunksnos gali sukelti kvėpavimo alergijas. Jei vaikas turi mylimą augintinį ir tai nesukelia problemų – puiku. Tačiau jei vargina čiaudulys ar konjunktyvitas, būtų geriau gyvūno atsisakyti. Jei dar neturite gyvūno, prieš jį įsigydami įvertinkite riziką, kad vaikas gali būti alergiškas.
     

Visos tekstūros
Siųsti el. paštu

Vyksta paieška

REGISTRUOTIEMS VARTOTOJAMS

Prisiregistruokite AVENE puslapyje ir palikite savo atsiliepimą.


Prisijunkite arba susikurkite savo paskyrą

You can't post more than one comment on a product

Pasidalinkite savo nuomone

* Šiuos laukelius būtina užpildyti

MANO ĮRAŠAI

-Diena
-Mėnuo
-Metai

Pierre Fabre Group prekės ženklai:

*Šiuos laukelius būtina užpildyti

Thanks for sharing!

Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.