Ekspertų pastabos

Mišri oda

Mišri oda

Skirtingų kūno vietų oda pasižymi skirtingomis savybėmis. Akių vokų, delnų ir pažastų odos anatomija ir funkcijos nėra vienodos.

Nepriklausomai nuo odos tipo tam tikri veiksniai gali padidinti odos jautrumą ir sukelti nepageidaujamą stiprią jos reakciją.

Kokia yra mišri oda?

Mišri oda yra įprastas odos tipas, kadangi ją sunku prižiūrėti, dažnai tenka apsilankyti pas dermatologą.

Mišri oda savaime nelaikoma dermatologine problema, kitaip nei sausa ar pernelyg riebi oda. Šiam odos tipui būdingas centrinės veido dalies arba „T“ srities (kaktos, nosies ir smakro) riebaluotumas ir normali arba sausa (kartais netgi pleiskanojanti) likusios veido dalies oda.


KODĖL ODA YRA MIŠRI, O NE SAUSA?
 
Mes negalime pakeisti savo odos tipo, bet norėdami pašalinti tam tikrą disbalansą turime naudoti specialiai šiam odos tipui pritaikytas kosmetikos priemones. Vis dėlto odos tipas ilgainiui gali pasikeisti, pvz., mišri oda gali tapti sausa, taip dažnai nutinka sulaukus penkiasdešimties metų.

 

AR TURINT MIRŠIĄ ODĄ SVARBIAUSIA KOVOTI SU JOS RIEBUMU?

Nors mišri oda pasižymi itin riebiomis sritimis ir netgi gali būti spuogų, jokiu būdu nereikėtų naudoti riebiai odai skirtų kosmetikos priemonių. Mišriai odai būdingas ypatingas jautrumas, dažniausiai susijęs su sausomis sritimis. Sausoms odos vietoms naudojant riebiai odai skirtas kosmetikos priemones (arba atvirkščiai – riebioms odos sritims naudojant sausai odai skirtą kosmetiką) jų poveikis dažnai būna neigiamas ir gali sukelti dar didesnį diskomforto pojūtį.
 
KAIP PRIŽIŪRĖTI MIŠRIĄ ODĄ?

Rekomenduojame naudoti specialiai mišriai odai sukurtas kosmetikos priemones, kad:
„T“ srities oda būtų prižiūrima taip pat, kaip ir riebi (tikslas – sumažinti odos blizgesį ir riebaluotumą realiai mažinant riebalų išsiskyrimą ir darant odą matinę);
būtų drėkinamos ir atpalaiduojamos įtemptos odos vietos.
Niekada nenaudokite šveitiklių, nes jie gali pažeisti sausas odos sritis ir skatinti riebalų išsiskyrimą riebiose odos srityse.

Klausimai

Mūsų patarimai – 1

Mūsų patarimai – 2

Ekspertų pastabos

Siųsti el. paštu

Vyksta paieška

REGISTRUOTIEMS VARTOTOJAMS

Prisiregistruokite AVENE puslapyje ir palikite savo atsiliepimą.


Prisijunkite arba susikurkite savo paskyrą

You can't post more than one comment on a product

Pasidalinkite savo nuomone

* Šiuos laukelius būtina užpildyti

MANO ĮRAŠAI

-Diena
-Mėnuo
-Metai

Pierre Fabre Group prekės ženklai:

*Šiuos laukelius būtina užpildyti

Thanks for sharing!

Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.